تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
راه اندازي مركز كسب و كار همدان در آينده اي نزديك با 45 دپارتمان

معاون صنايع کوچک شرکت شهرک‌هاي صنعتي همدان از راه اندازي مرکز کسب و کار همدان در آينده اي نزديک با 45 دپارتمان خبر داد و گفت: آمادگي داريم در اين زمينه با دانشگاه آزاد اسلامي همکاري مؤثري داشته و تعدادي از دپارتمان‌ها را در اختيار اين دانشگاه قرار دهيم.

"بهرام هاشمي" در جلسه مشترک با معاونت صنايع کوچک شرکت شهرک‌هاي صنعتي همدان در جمع مديران گروه‌هاي آموزشي و هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي همدان، اظهار کرد: بيش از 90 درصد صنايع استان جزء صنايع کوچک و متوسط هستند.

 وي افزود: در استان همدان 42 خوشه صنعتي شناسايي و تعدادي نيز امکان ‌سنجي و وارد برنامه‌هاي عملياتي شده و برخي خوشه‌ها از جمله خوشه توليد قطعات لاستيکي رزن، سفال و سراميک لالجين، مبل و منبت ملاير و ادوات کشاورزي نگارخاتون فامنين از خوشه‌هاي نمونه کشور هستند.

وي در ادامه با بيان اينکه در کشور هشت شهرک فناوري وجود دارد که يک شهرک مربوط به استان همدان است، تصريح کرد: فرهنگ صنعتي نيز بايد در صنعت فرهنگ سازي شود چراکه اين فرهنگ سازي صنعتي مي‌تواند در توسعه اقتصادي استان تأثير بسزايي داشته باشد.

هاشمي بيان کرد: در بحث‌هاي پژوهشي در چند سال اخير اقدامات بسيار خوبي انجام شده و آمادگي داريم که در تمام حوزه‌ها و به ويژه آموزش و پژوهش، بازديد از خوشه‌هاي صنعتي ساير استان‌ها و استان همدان، فرهنگ سازي صنعتي، چاپ کتاب و بسياري از برنامه‌هاي ديگر با دانشگاه آزاد اسلامي همکاري داشته باشيم.

وي در پايان از همکاري‌هاي مؤثر برخي از دانشگاه‌هاي استان از جمله دانشگاه پيام نور، صنعتي همدان و بوعلي سينا تقدير کرد و گفت: آمادگي‌هاي لازم را براي همکاري با دانشگاه آزاد اسلامي همدان نيز داريم

منبع خبر : ايسنا همدان

دوشنبه 1 آبان 1391


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.