تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل استاندارد استان همدان:
1500 واحد توليدي در همدان فعال است
مردم كالاي با كيفيت تقاضا كنند

مديرکل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان همدان از فعاليت يک هزار و 500 واحد صنعتي در همدان خبر داد.

"فرهاد تيموري" عنوان کرد: يک هزار و 500 واحد صنعتي در استان فعاليت مي کنند که در اين واحدها 30 هزار نفر مشغول به کار بوده و در مجموع افزون بر 20 ميليارد تومان براي اين واحدها سرمايه گذاري شده است.

وي اظهارکرد: مهمترين وظيفه اداره استاندارد تامين سلامتي مردم است بنابراين در اين راستا بر واحدهاي توليدي در مراحل مختلف نظارت دارد.

تيموري بر لزوم همکاري مديران کنترل کيفي واحدهاي توليدي با اداره استاندارد تاکيد کرد و گفت: مديران کنترل کيفي بايد همکاري و ارتباط خود را با اداره استاندارد بيشتر کرده تا نواقص جزئي و نياز هر واحد توليدي برطرف شود.

وي افزود: مديران کنترل کيفيت وظيفه کنترل کالا در تمامي مراحل را داشته و بايد ميزان همکاري خود را با اداره استاندارد افزيش داده همچنين وظايف خود را کارشناسانه انجام دهند و از هر مرحله توليد کالا اطلاعات کامل داشته باشند.

مديرکل استاندارد استان همدان خاطرنشان کرد: بخشي از تحقق شعار امسال "توليدملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني" بر عهده مديران کنترل کيفي است که مقام معظم رهبري با بصيرت تمام اين عنوان را برگزيده اند بنابراين همه موظف هستند در تحقق شعار امسال کمک کنند.

تيموري بيان کرد: دغدغه همه جهان بحران اقتصادي است که به نوعي براي کشور ما هم مهم شده بنابراين ما بايد پيام اول مقام معظم رهبري "توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني" و پيام دوم مقام معظم رهبري "اقتصاد مقاومتي" را محقق کنيم.

وي افزود: يکي از راههاي تحقق اقتصاد مقاومتي استفاده از کالاي با کيفيت است که واحدهاي توليدي بايد کيفيت کالاي داخلي را افزايش و قيمت تمام شده را کاهش دهند.

مديرکل استاندارد استان همدان تاکيد کرد: رعايت استانداردها موجب کاهش هزينه ها و استفاده از منابع و نيروي انساني مي شود.

تيموري تصريح کرد: افراد براي خريد يک کالا بايد به کيفيت کالا و خدمات پس از فروش آن توجه کنند و از پرداخت هزينه هاي اضافي خودداري کنند بنابراين در صورت خريد کالاي کم کيفيت پس از مدتي مجبور به خريد همان کالا مي شوند اما با خريد کالاي با کيفيت ديگر با مشکلي مواجه نمي شوند.

تيموري در ادامه گفت: ظرفيت هاي توليدي بسيار خوبي در استان وجود دارد و بايد از شرايط موجود بهره جوييم.

وي در پايان گفت: 22مهرماه روز جهاني استاندارد است و اميدواريم شاهد توليد کالاهاي با کيفيت باشيم.


 

منبع خبر : ايسنا همدان

دوشنبه 1 آبان 1391


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.