تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مدير كل استاندارد استان همدان:
امسال 25 واحد توليدي پروانه دريافت كردند
توليدكنندگان كيفيت و كميت محصول را افزايش و قيمت را كاهش دهند

مدير کل استاندارد استان همدان از صدور 25 پروانه در سالجاري خبر داد.

"فرهاد تيموري" عنوان کرد: در سالجاري 25 واحد از اداره استاندارد پروانه دريافت کرده اند که اين  واحدها 37 محصول توليد مي کنند.

وي اظهار کرد: با توجه به تحريمهاي موجود بايد به سمت افزايش توليدات داخلي و ارتقا کيفيت محصولات برويم تا مورد استقبال مردم قرار گيرد.

تيموري خاطرنشان کرد: در سال توليد ملي، حمايت از کار و سرمايه ايراني و تاکيدات مقام معظم رهبري بر اقتصاد مقاومتي تمامي دستگاهها بايد به اين موضوع توجه داشته باشند که در اين راستا وظيفه توليد کنندگان چندين برابر مي شود.

وي افزود: توليدکنندگان داخلي بايد کيفيت محصولات خود را افزايش داده و حداقل قيمتها را در نظر بگيرند و شرايط موجود را فرصت بدانند تا محصولاتشان مورد استقبال مردم قرار گيرد.

تيموري يادآورشد: محصولات داخلي بايد خدمات پس از فروش از جمله گارانتي و وارانتي داشته باشد تا مردم بيشتر به سوي خريد توليدات داخلي روي بياورند.

وي تاکيد کرد:در صورتي که توليدکنندگان در بخش مصارف انرژي بتوانند استانداردها را رعايت کنند در قيمت تمام شده محصول بسيار تاثير گذار است که در مجموع توليدکنندگان و خريداران متضرر نمي شوند.

مدير کل استاندارد بيان کرد: در صورتيکه هر کالايي در فرآيند توليد استانداردها را رعايت کند تا مرحله نهايي  عرضه به بازار مورد توجه خريداران قرار مي گيرد اما در اين ميان برخي واحدهاي صنعتي در خط توليد نواقصي دارند که مجموعه استاندارد تمامي تلاشها را براي رفع نواقص موجود مي کند.

تيموري اضافه کرد: در حال حاضر به تمامي واحدهاي توليدي توصيه مي شود کيفيت و کميت را افزايش دهند تا قيمت تمام شده براي محصول کاهش يابد که مورد استقبال مردم قرار گيرد.

وي تصريح کرد: با شرايط موجود و تحريم اقتصادي واحدهاي توليدي بايد به عنوان يک فرصت محصول خود را در بين مردم به عنوان شاخص قرار دهند که اين موضوع تنها در سايه افزايش کيفيت و کميت کالاي مورد نظر و کاهش قيمت آن محقق مي شود.

تيموري يادآورشد: مصرف کنندگان و توليد کنندگان در کشور بايد با يکديگر همگام و هماهنگ شوند تا از اين تحريم موفق بيرون بيايند.

وي افزود: برخي کشورها فعل بازاريابي را به خوبي صرف کرده اند و از کوچکترين شرايط بهره مي برند و در توليد جزئي ترين کالا وارد شده اند که با ارزان ترين قيمت کالاي خود را به فروش مي رسانند.

تيموري گفت: توليد کنندگان داخلي نيز مورد حمايت قرار گرفته اند و بايد کيفيت و کميت کالاي خود را ارتقا داده و قيمتها را مناسب در نظر بگيرند.

وي تاکيدکرد: يک سوي ديگر حمايت از سرمايه ايراني مردم قرار دارند که بايد در بين آنها فرهنگ سازي شود که کالاي ايراني با کيفيت بسيار بهتر و با ارزش تر از کالا خارجي است که مطبوعات و رسانه ها بيشترين وظيفه براي اين فرهنگ سازي را بر دوش دارند.

تيموري اذعان کرد: توليد کنندگان همچنين بايد علايق و سليقه ها ي مردم را شناسايي کنند و بر اساس تقاضا به سوي توليدات بروند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: شير خشک به عنوان يک ماده غذايي توسط مجموعه وزارت بهداشت تحت نظارت قرار دارد و با بالا رفتن قيمت شير خام در بازار، واردات شير خشک چيني انکار نمي شود اما با نظارت وزارت بهداشت، شير خشک با کيفيت وارد کشور مي شود.

تيموري در پايان گفت: مردم بايد به هنگام خريد يک محصول به تمامي موارد نشر شده بر روي جلد محصول توليد شده توجه کنند  و در صورت مشاهده نواقص به اداره کل استاندارد اطلاع دهند و خود را به نوعي بازرس اداره استاندارد بدانند

منبع خبر : ايسنا همدان

يكشنبه 24 دي 1391


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.