تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
فرماندار ملاير
17درصد اشتغال استان در ملاير بوده است

فرماندار ويژه ملاير گفت: در سال گذشته  17 و چهار دهم درصد از سهميه اشتغالزايي استان را به خود اختصاص داديم.

 حسن خيريانپور در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري ملاير با بيان اينکه ميزان تعهد اشتغال استان در سال گذشته 60 هزار و 637 نفر بود، اظهار کرد: از اين مقدار ده هزار و 545 نفر سهميه ملاير بود که معادل17 و چهار دهم درصد از سهميه اشتغالزايي استان را به خود اختصاص داديم.

وي از برگزاري 18 جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري با 103 مصوبه در سال گذشته خبر داد و افزود: از اين تعداد، 97 مصوبه اجرا و پنج مصوبه در حال اجراست، ضمن اينکه کميته هاي فرعي اين کارگروه نيز نه جلسه با 86 مصوبه برگزار کردند.

معاون استاندار همدان تاکيد کرد: تمام اقداماتي که در سال گذشته انجام داديم بر اساس ميزان توانمان بود و ادعايي مبني بر اشتغالزايي و حرکتي فراتر از توان خود نداريم.

وي با اعتقاد بر اينکه اشتغال يک دغدغه کشوري است که مقام معظم رهبري نيز در نامگذاري سال جديد بر آن تاکيد داشته اند، تصريح کرد: اشتغال دغدغه استاندار و مجموعه استان و مردم است و ما نيز در چهارچوب استاني و کشوري در اين زمينه عمل مي کنيم و سعي مان بر اينست که در اين خصوص از ديگران عقب نباشيم.

خيريانپور گفت: کارگروه اشتغال از کارگروههاي موفق ملاير در سال گذشته بود و امسال نيز سياست کاري ما ايجاد اشتغال پايدار است.

وي با تاکيد بر استفاده از ظرفيت گمرک ملاير، ابراز کرد: با توجه به راه اندازي راه آهن ملاير، واحدهاي توليدي مي توانند براي حمل و جابجايي بار از قطار استفاده کنند.

فرماندار ويژه ملاير آرامش را مهمترين نياز براي فعاليت، کار و خدمت رساني به مردم و توسعه اين شهرستان دانست و يادآور شد: پيشتازي ملاير در سطح استان مديون وفاق و همدلي همه نهادها و ارگانها با يکديگر است و به همين دليل با کسي که به سمت تنش حرکت کند برخورد خواهد شد.

 

منبع خبر : ايسنا همدان

دوشنبه 5 تير 1391


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.