تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
استاندار همدان:
استخدام در اشتغالزايي مطرح نيست

علي محمد آزاد صبح امروز در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان، با بيان اينکه در بحث اشتغال قصد استخدام نداريم، اظهار کرد: بحث استخدام در ايجاد اشتغال توسط دستگاه هاي اجرايي مطرح نيست که نتوانند به تعهدات خود عمل کنند.

وي در ادامه خطاب به بهزيستي گفت: مستمري مددجويان را در زمان دريافت تسهيلات خوداشتغالي قطع نکنيد تا توانمند و خودکفا شوند.

آزاد ادامه داد: با اشتغالزايي در جامعه هدف بهزيستي به دنبال ايجاد اميد و حضور مددجويان در جامعه هستيم به طوريکه کسب درآمد در مرحله دوم قرار دارد.

وي از فرمانداران خواست: بررسي هاي لازم براي راه اندازي شفيت دوم در کارگاه ها انجام شود و در صورت لزوم سرمايه در گردش و تسهيلات در اختيار آنها قرار گيرد.

وي همچنين خواستار برگزاري جلساتي با حضور توليدکنندگان شد تا مشکلات آنها احصا شود و مورد بررسي قرار گيرد.

استاندار همدان از عنوان مشکلات دستگاه ها با بانکها در جلسه رسمي گلايه کرد و افزود: اين مسائل بايد در جلسات داخلي و بين دستگاههايي که مشکل دارند، مطرح و حل شود تا وقت جلسه گرفته نشود.

وي خطاب به اعضاي کارگروه گفت: پيش از حضور در جلسه بر روي پرداختي ها و سهميه اعتبارات مطالعه و بررسي داشته باشيد تا در جلسات بعدي گلايه نکنيد.

آزاد با بيان اينکه مقرر بود بانک ملي دو هزار و 500 پرونده در بحث مشاغل خانگي و خوداشتغالي پرداخت کند، اظهار کرد: از اين تعداد هزار و 500 پرونده عودت شده که بايد معادل آن پرونده هاي جديدي که مديران دستگاه ها معرفي مي کنند، پذيرش داشته باشند.

وي اعلام کرد: دستگاه هاي اجرايي تا 15 روز آينده فرصت دارند آمار مجوزهاي صادره براي مشاغل خانگي را در سامانه ثبت کنند تا بدين ترتيب از ثبت يک نفر از طريق چند اداره جلوگيري شود.

استاندار همدان به شهرستانها براي جذب اعتبار دو ماه فرصت داد و گفت: شهرستان ها در اين مدت نسبت به تحقق اشتغال تعهد شده خود اقدام کنند تا بتوانند به همان نسبت اعتبار جذب کنند در غير اين صورت از ميزان اعتبارات آنها کسر مي شود.

وي خاطرنشان کرد: پنج شهرستان و 15 دستگاه در ايجاد اشتغال تعهد شده پايين تر از حد متوسط هستند.


 

منبع خبر : ايسنا همدان

شنبه 11 آبان 1392


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.