تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
خجسته:
مديران حاشيه را بر اصل ترجيح ندهند

نماينده مردم همدان و فامنين در خانه ملت بر همراهي و همدلي مديران با نمايندگان در پيگيري امور استان تاکيد کرد و گفت: مديران حاشيه را بر اصل ترجيح ندهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه همدان، "امير خجسته" پنج شنبه يک اسفند ماه سالجاري در کارکروه اشتغال و سرمايه گذاري استان همدان اظهار کرد: مديران با غفلت از امور و پرداختن به کارهاي حاشيه اي روند توسعه استان را تحت الشعاع قرار ندهند. در حال حاضر موتور توسعه استان روشن شده و بايد بر سرعت اين موتور افزوده شود.

وي ادامه داد: وحدت و همدلي استاندار همدان، مديران و مجمع نمايندگان در سالهاي اخير بي سابقه بوده ولي برخي با شيطنتهايي به دنبال اين هستند که اين وحدت را خدشه دار کنند چرا که اين وحدت به ضرر آنها تمام مي شود.

خجسته تاکيد کرد: مديران بايد با همفکري و همکاري امور مردم را حل و فصل کرده و پيش ببرند، اما اگر مديران به دنبال حاشيه باشند اين امر بخشودني نيست. استان در آستانه تحولي بزرگي است و مديران براي پيشرفت بايد با سازمانها و وزارت خانه ها ارتباط داشته باشند.

وي با اشاره به لايحه بودجه خاطرنشان کرد: در مجلس سعي شد تا بودجه ارائه شده دولت با کمترين تغييرات تصويب شود، در اين بودجه تلاش شد تا نظر دولت جلب شود.

نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: در بودجه سال 93 توجه ويژه اي به امر توليد شده است و استان بايد از اين ظرفيت بهره کامل را ببرد.


 

منبع خبر : ايسنا همدان

يكشنبه 4 اسفند 1392


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.