تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
استاندار همدان:
منطقه ويژه اقتصادي ملاير سريع تر اجرايي شود

محمدناصر نيکبخت پنج شنبه يک اسفند ماه سالجاري در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان همدان اظهار کرد: با مذاکراتي که با سازمان تامين اجتماعي داشته ايم قرار شده تا اين سازمان در منطقه ويژه اقتصادي جهان آباد و چند طرح ديگر اقتصادي سرمايه گذاري کند.

وي با بيان اينکه سازمان تامين اجتماعي کشور هيچ سرمايه گذاري تاکنون در استان همدان انجام نداده است، ادامه داد: در جلسه با مديرعامل اين سازمان قرار شد تا اين سازمان چند طرح اشتغالزا در استان ايجاد کند که به دنبال اين هستيم يکي از اين طرح ها منطقه ويژه اقتصادي ملاير باشد.

نيک بخت با اشاره به سفر معاون اقتصادي سازمان تامين اجتماعي به همراه هياتي در هفته آينده به استان تصريح کرد: مسؤولان مربوطه اطلاعات لازم براي اجرايي شدن منطقه اقتصادي ملاير را آماده کنند تا در صورت سفر اين هيات به همدان به عنوان يک طرح اقتصادي به سازمان تامين اجتماعي معرفي شود.

وي همچنين از اعلام آمادگي سرمايه گذار بخش خصوصي براي سرمايه گذاري در واحدهاي مرغداري استان خبر داد و گفت: اين سرمايه گذار يکي از شرکتهاي بخش خصوصي است که توانايي تامين نهاده، جوجه و خدمات موردنياز به مرغداري را دارد.

وي درباره حل مشکل کارخانه کيوان نيز گفت: مديرعامل اين کارخانه به فردي بدهي داشته و فرد طلبکار از طريق مراجع قضايي اقدام کرده و حکم مصادره مواد اوليه کارخانه را گرفته بود.

نيک بخت اضافه کرد: هم اکنون از 230 نفر شاغل در اين کارخانه 120 نفر در حال فعاليت هستند، با مذاکراتي که با مديرعامل انجام شده قرار شد تا مالک کارخانه يک سوم بدهي را به صورت نقد و دو سوم را به صورت اقساطي پرداخت کند.

وي درباره خواهر خواندگي استان همدان با يکي از شهر هاي روسيه نيز گفت: سفير ايران در اين کشور و نماينده سابق نهاوند در مجلس يکي از شهرهاي اين کشور را براي خواهر خواندگي انتخاب کرده و براي معرفي پتانسيلها و استعدادهاي همدان هياتي از اتاق بازرگاني استان همدان به منظور شرکت در نمايشگاهي در اين کشور اعزام خواهند شد.

استاندار همدان با بيان اينکه در سالجاري 21 هزار شغل ايجاد شده است، خاطرنشان کرد: متاسفانه 25 هزار نفر از ليست بيمه تامين اجتماعي خارج شده اند و در اين جا با چهار شغل منفي روبرو هستيم.

منبع خبر : ايسنا همدان

يكشنبه 4 اسفند 1392


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.