تازه هاي جابيران
 مركز مشاوره اشتغال

 فرصت‌هاي آموزشي

 آزمون و سنجش


پذيرش آگهي و تبليغات در جابيران

فهرست خبرها                                                                               
مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان:
300 طرح داراي معوقات بانكي در همدان شناسايي شد

 مسعود اقلامي روز چهارشنبه 14 اسفندماه سالجاري در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان، ادامه داد: همچنين 117 واحد با 500 ميليون تومان معوقات بانکي شناسايي و تعيين و تکليف شده است و متقاضيان در حال مراجعه به بانکها هستند.

وي اظهار کرد: متقاضيان حداکثر بين يک هفته تا 10 روز فرصت دارند براي تعيين و تکليف معوقات خود به بانک مراجعه کنند و با پرداخت پنج درصد معوقات، مابقي را به صورت تقسيط پس از شش ماه تنفس پرداخت کنند.

اقلامي ادامه داد: از اين تعداد طرح شناسايي شده 72 مورد متعلق به همدان، 48 مورد ملاير، 28 مورد نهاوند، 23 مورد تويسرکان، 21 مورد کبودراهنگ، 38 مورد بهار، 22 مورد رزن، 44 مورد اسدآباد و چهار مورد فامنين بوده است.

وي در ادامه به 144 ميليارد تومان تسهيلات مانده بنگاه هاي زودبازده اشاره کرد و افزود: تاکنون 171 ميليارد تومان تسهيلات به بانک معرفي شده به طوريکه از اين ميزان 64 ميليارد تومان عقدقرارداد شده و 84 ميليارد تومان ديگر در دست عقدقرارداد است به طوريکه بايد 23 طرح بزرگ از اين منابع تسهيلات دريافت کنند.

اقلامي تصريح کرد: امسال 16.6 ميليارد تومان در بحث مشاغل خانگي و 20 ميليارد تومان در بحث خوداشتغالي تسهيلات پرداخت شده است

منبع خبر : ايسنا همدان

پنج شنبه 15 اسفند 1392


 

 


راهنماراهنما


کاربر گرامي:
با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در پيشبرد اهداف سايت ياري نمائيد. 
 

        

 
| پرسش و پاسخ هاي متداول | تماس با ما |

كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به جهاد دانشگاهی مي‌باشد.